
Free Delivery Orders Over £150
Origins Living Solid Light Mirror 70 - 70x70cm B004785 - Ebzone
from
-20%
£337.35
£421.66
- Stock: 2000
- Model: B004785
- Weight: 8.30kg
- Dimensions: 700.00cm x 30.00cm x 700.00cm
| Origins Living | |
| Brand | Origins Living |
| Category | Mirrors |
| Description | Origins Living Solid Light Mirror 70 - 70x70cm B004785 |
| Finish | Satin Aluminium |
| Guarantee | 5 Years |
| IP Rating | IP44 |
| Light Temperature | 4000K |
| Main Cat | Mirrors Solid |
| Main Description | Origins Living Solid Light Mirror 70 - 70x70cm B004785 |
| Material | Aluminium |
| Mounting Type | Wall mounted with screw hooks |
| Product code | B004785 |
| Product Type | Mirror Illuminated |
| Range | Solid |
| Shape | Square |
| Switch Type | Unswitched |
| Depth mm | 30 |
| Heigh mm | 700 |
| Width mm | 700 |
| Weight KG | 8.3 |
By: Origins Living
Origins Living Solid Light Mirror 120 - 120x60cm B004792, B004792, Origins Living Solid Mirrors..
from
-20%
£445.90 £557.36
By: Origins Living
Origins Living Solid Light Mirror 60 - 60x80cm B004778, B004778, Origins Living Solid Mirrors..
from
-20%
£337.35 £421.66

