
Free Delivery Orders Over £150
Origins Living Tate Light Rectangular Mirror 120 Polished - 120x70cm B008318 - Ebzone
from
-20%
£535.05
£668.84
- Stock: 2000
- Model: B008318
- Weight: 13.00kg
- Dimensions: 1,200.00cm x 30.00cm x 700.00cm
| Origins Living | |
| Brand | Origins Living |
| Category | Mirrors |
| Description | Origins Living Tate Light Rectangular Mirror 120 Polished - 120x70cm B008318 |
| Finish | Chrome |
| Guarantee | 5 Years |
| IP Rating | IP44 |
| Light Temperature | 4000K |
| Main Cat | Mirrors Tate Light |
| Main Description | Origins Living Tate Light Rectangular Mirror 120 Polished - 120x70cm B008318 |
| Material | Aluminium |
| Mounting Type | Wall mounted with screw hooks |
| Product code | B008318 |
| Product Type | Mirror Illuminated |
| Range | Tate Light |
| Shape | Rectangular |
| Switch Type | Touch switch on mirror |
| Depth mm | 30 |
| Heigh mm | 700 |
| Width mm | 1200 |
| Weight KG | 13 |
By: Origins Living
Origins Living Tate Light Rectangular Mirror 100 Black - 100x70cm TTL-011107-BK, TTL-011107-BK, Origins Living Tate Light Mirrors..
from
-20%
£492.40 £615.52
By: Origins Living
Origins Living Tate Light Rectangular Mirror 100 Polished - 100x70cm TTL-011107-CH, TTL-011107-CH, Origins Living Tate Light Mirrors..
from
-20%
£492.40 £615.52
By: Origins Living
Origins Living Tate Light Rectangular Mirror 100 White - 100x70cm TTL-011107-WH, TTL-011107-WH, Origins Living Tate Light Mirrors..
from
-20%
£492.40 £615.52
By: Origins Living
Origins Living Tate Light Rectangular Mirror 120 Black - 120x70cm B008233, B008233, Origins Living Tate Light Mirrors..
from
-20%
£535.05 £668.84
By: Origins Living
Origins Living Tate Light Rectangular Mirror 120 White - 120x70cm B008271, B008271, Origins Living Tate Light Mirrors..
from
-20%
£535.05 £668.84
By: Origins Living
Origins Living Tate Light Rectangular Mirror 40 Black - 40x80cm TTL-011048-BK, TTL-011048-BK, Origins Living Tate Light Mirrors..
from
-20%
£383.85 £479.82
By: Origins Living
Origins Living Tate Light Rectangular Mirror 40 Polished - 40x80cm TTL-011048-CH, TTL-011048-CH, Origins Living Tate Light Mirrors..
from
-20%
£383.85 £479.82
By: Origins Living
Origins Living Tate Light Rectangular Mirror 40 White - 40x80cm TTL-011048-WH, TTL-011048-WH, Origins Living Tate Light Mirrors..
from
-20%
£383.85 £479.82
By: Origins Living
Origins Living Tate Light Rectangular Mirror 50 Black - 50x100cm B008219, B008219, Origins Living Tate Light Mirrors..
from
-20%
£445.90 £557.36
By: Origins Living
Origins Living Tate Light Rectangular Mirror 50 Polished - 50x100cm B008295, B008295, Origins Living Tate Light Mirrors..
from
-20%
£445.90 £557.36
By: Origins Living
Origins Living Tate Light Rectangular Mirror 50 White - 50x100cm B008257, B008257, Origins Living Tate Light Mirrors..
from
-20%
£445.90 £557.36
By: Origins Living
Origins Living Tate Light Rectangular Mirror 60 Polished - 60x80cm B008288, B008288, Origins Living Tate Light Mirrors..
from
-20%
£418.75 £523.44
By: Origins Living
Origins Living Tate Light Rectangular Mirror 60 Black - 60x80cm B008202, B008202, Origins Living Tate Light Mirrors..
from
-20%
£418.75 £523.44
By: Origins Living
Origins Living Tate Light Rectangular Mirror 60 White - 60x80cm B008240, B008240, Origins Living Tate Light Mirrors..
from
-20%
£418.75 £523.44
By: Origins Living
Origins Living Tate Light Square Mirror 70 Black - 70x70cm B008226, B008226, Origins Living Tate Light Mirrors..
from
-20%
£418.75 £523.44
By: Origins Living
Origins Living Tate Light Square Mirror 70 Polished - 70x70cm B008301, B008301, Origins Living Tate Light Mirrors..
from
-20%
£418.75 £523.44
By: Origins Living
Origins Living Tate Light Square Mirror 70 White - 70x70cm B008264, B008264, Origins Living Tate Light Mirrors..
from
-20%
£418.75 £523.44


















