
Free Delivery Orders Over £150
Origins Living Topline Mirror 50 - 50x80cm B006116 - Ebzone
from
-20%
£294.70
£368.34
- Stock: 2000
- Model: B006116
- Weight: 4.80kg
- Dimensions: 500.00cm x 30.00cm x 800.00cm
| Origins Living | |
| Brand | Origins Living |
| Category | Mirrors |
| Description | Origins Living Topline Mirror 50 - 50x80cm B006116 |
| Guarantee | 5 Years |
| IP Rating | IP44 |
| Light Temperature | 4000K |
| Main Cat | Mirrors Topline |
| Main Description | Origins Living Topline Mirror 50 - 50x80cm B006116 |
| Mounting Type | Wall mounted with screw hooks |
| Product code | B006116 |
| Product Type | Mirror Illuminated |
| Range | Topline |
| Shape | Rectangular |
| Switch Type | Sensor switch |
| Depth mm | 30 |
| Heigh mm | 800 |
| Width mm | 500 |
| Weight KG | 4.8 |

