-15%
Vema Thermostatic Round Bar Valve w/Fixed Head & Riser - Brushed Brass - Ebzone
This offer ends in:
Days
Hours
Min
Sec
from
Save
-15%
£985.65
£1,159.58
- Stock: 6
- Model: DICM0852
- Dimensions: 65.00cm x 65.00cm x 65.00cm
| Ebzone | |
| Guarantee | 10 Year Guarantee on Body and Finish 3 Year for Parts |
| Inlet Connections | 1/2" |
| Material | Brass |
| Minimum Operating Pressure | 1.0 bar |
| Shower Fitting | Exposed |
| Shower Pressure Type | 1.0 bar |
| Style | Modern |
| System Compatibility | All |
| Type | Mixer Shower Pack |